Díjazták a kitartó munkát
Tolna megye legjobb sportóinak tevékenységét méltatták
 
A Tolna Megyei Önkormányzat és a Tolna Megyei Sportszövetségek  idén is díjazta Tolna megye legjobb sportolóit. Az ünnepségen 26 sportág 50 sportolója és 39 edzője részesült elismerésben kimagasló 2011. évi sporteredményeiért.
Az esemény díszvendége Bánki Erik, az Országgyűlés Hivatala Sport- és Turizmusbizottságának elnöke volt.
 

A díjazottak:


Tolna megye világversenyeken I-VI. helyezést elért sportolói 2011. évben:
Cselgáncs:
Bor Barna (Atomerőmű Sportegyesület, edzője: Hangyási László).
Íjászat:
Alexandra Manea (Tolnai Tájak Íjász Egyesület, edzője: Strohmayer Péter).
Huszár Zoltán (Tolnai Tájak Íjász Egyesület, edzője: Strohmayer Péter).
Kovács Gábor Zsigmond (Tolnai Tájak Íjász Egyesület, edzője: Strohmayer Péter).
Kajak-kenu:
Kiszli Vanda (Atomerőmű Sportegyesület, edzője: Meczker András).
Fenyvesi Réka (Atomerőmű Sportegyesület, edzője: Meczker András).
Boros Gergely (Atomerőmű Sportegyesület, edzője: Sári Nándor).
Karate:
Bogárdi Mónika (Faddi Sportegyesület, edzője: Bali Ervin).
Paksi Péter (Bátaszék Sportegyesület, edzője: Nagy Ákos).
Kiszli Viktor (Faddi Sportegyesület, edzője: Bali Ervin).
Kerékpár:
Nagyernyei Bence (Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület, edzője: Schneider Gábor).
Ökölvívás:
Csősz Nikolett (Forgi Box Club, edzője: Forgács Sándor).
Parasport:
Kanalas Aranka (Hully-Gully Szabadidő és Sportegyesület, edzője: Vinkovicsné Dudás Csilla).
Csuti János (Szervátültetettek Dél-Dunántúli Kulturális, Érdekvédelmi és Sportegyesülete, edzője: Kocsis Károly).
Rádióamatőr:
Hudanik Antal (Szekszárdi Rádió Klub).

Tolna megye sportágankénti legjobbjai 2011. évben:
Asztalitenisz:
Tápai Tímea (Szekszárd Asztalitenisz Club, edzője: Sáth Sándor).
Teleki Zsolt István (Bonyhádi Vasas Asztalitenisz Club, edzője: Teleki István).
Atlétika:
Beke Zsanett (Dombóvári Vasutas Atlétikai és Szabadidő Egyesület, edzője: Fazekas Gáspár).
Savanyú Péter (Omega Atlétikai Club Tamási, edzője: Annus Adrián).
Harcművészet:
Domonkos Erzsébet (Alisca Nyilai Egyesület, edzője: Balogh László).
Borbély Máté (Ippon Karate Egyesület, edzője: Id. Major Antal).
Kerékpár:
Frey Tímea (Szekszárdi Kerékpáros Sportegyesület, edzője: Steig Gábor).
Januskó Zsolt (Szekszárdi Kerékpáros Sportegyesület, edzője: Steig Gábor).
Kézilabda:
Szekerczés Luca (Utánpótlás Kézilabda Sportegyesület Szekszárd, edzője: Kovács Jenő).
Héger Zsolt (Hőgyész Sport Club, edzője: Barabás Lajos).
Kosárlabda:
Szemerédi Krisztina (Kosárlabda Sport Club Szekszárd, edzője: Magyar Gergely).
Körtélyesi Gergely (Atomerőmű Sportegyesület).
Labdarúgás:
Folk Zsuzsanna (Tolna-Mözsi Futsal Sportegyesület, edzője: Laki Zoltán).
Böde Dániel (MVM Paks Futball Club, edzője: Kis Károly).
Lovassport:
Hajdics Ágnes (Tamási Lovas Egyesület, edzője: Kapoli István).
Papp Péter (Völgység Lovas Egyesület, edzője: Papp Mihály).
Ökölvívás:
Bokros Valentin (Unio Box Team Szekszárd, edzője: Török István).
Rádióamatőr:
Antal Bíborka (Szekszárdi Rádió Klub, edzője: Dékány Péter).
Röplabda:
Heinemann Viola (Bonyhádi Röplabda és Szabadidő Klub).
Sakk:
Rudolf Anna (Hungaropharma Decs, edzője: Salgado Lopez).
Pap Gyula (Hungaropharma Decs, edzője: Dr, Papp Csaba).
Súlyemelés:
Hetényi György (Tamási Koppány Sportegyesület, edzője: Bachmann Béla).
Tájfutás:
Ratinland Zsófia (Fehérlófia Sportegyesület, edzője: Bernáth Zsolt).
Lénárt Dániel (Paksi Sportegyesület, edzője: Kiss Gábor).

Teke:
Balogh Sándor (Dombóvári Spartacus Szövetkezeti Sportegyesület, edzője: Bán Sándor).
Tenisz:
Klopcsik Diána (Paksi Sportegyesület, edzője: Barta Attila).
Pató Balázs Iván (Kerekes Tenisz Sportegyesület, edzője: Dávid Antal).
Természetjárás:
Dr. Dörnyei Ágnes (Ifjúsági Unió Szekszárd).
Topán László (Ifjúsági Unió Szekszárd).
Triatlon:

Klem Zsolt (Dynamic Triatlon Club).
Twirling:
Lückl Katinka (Paksi Twirling és Botforgató Kulturális és Sportegyesület, edzője: Meczker Bettina).
Úszás:
Halmai Petra (Dombóvári Sportiskola Egyesület, edzője: Tancsa Norbert).
Csirzó Ádám (Szekszárdi Vízmű Sportegyesület, edzői: Paszler József).
Vívás:
Jankovics Éva (Szekszárdi Kórház Sportkör, edzője: Garay Előd).
Molnár Levente (Szekszárdi Kórház Sportkör, edzője: Dr. Vastag Oszkár).

wj

 

 
Vissza